Narköy, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin eğitim odaklı sürdürülebilir turizm merkezi ve organik tarım çiftliğidir.

Narköy, eğitim odaklı bir merkez olarak çağdaş bir çiftlik ve otel mantığıyla yaşamakta ve hizmet vermektedir. 14 oda, aile ve grup konaklama üniteleri, organik çiftlik yemeklerinin pişirildiği restoran, açık ve kapalı derslikler, organik tarım çiftliği, muhteşem bir orman ve doğanın sürprizlerini sunan Narköy’de, çeşitli eğitim, aktivite ve atölye çalışmalarına katılmak, sevdiklerinizle doğanın kalbinde bir tatil geçirmek ya da iş arkadaşlarınızla karmaşadan uzakta proje geliştirmek ve çalışmak mümkün.

Narköy’de ne var ne yok?

Narköy’ün kapısı, doğayla iç içe vakit geçirmek ve ona katkıda bulunmak isteyen herkese açıktır.  İster eğitimlerimize katılmak, ister çiftlik hayatını deneyimlemek, isterseniz de doğanın kalbinde zaman geçirmek için yolunuzu Narköy’e düşürebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik

Narköy, doğanın getirdiği kıstaslar ve sunduğu olanaklarla şekillenmiş, coğrafyasına saygılı, yöresel ve çağdaş bir yaşam ve eğitim merkezidir.

“Küresel düşün, yöresel hareket et” felsefesiyle hayat bulan mimarisi, doğadan öğrenerek, yararlanarak ve ona katkı sağlayarak işlemek üzere tasarlanmıştır.

Sürdürülebilir enerji kullanımının esas olduğu yapıları, düşük karbon ayak izine sahip hafif çelik sistemi ile inşa edilmiştir. Her ölçekte geri dönüşümlü ve doğal içerikli malzeme kullanılmıştır. Yenilebilir peyzaj anlayışı da bu sistemin önemli bir parçasıdır.

Eğitimler ve Atölyeler

Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Narköy’de kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve danışmanlık verdiği gibi, bireylere yönelik NLP, Kaygı ve Stres Yönetimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Ayrıca, Narköy’de peynir ve ekmek yapımından doğada farklı biçimlerde var olma yöntemlerine kadar geniş bir alanda atölye çalışmaları da yürütülmektedir.