Bütüncül bir yaklaşım ile teknolojinin yanı sıra doğadan da ilham alan ve olanaklarından faydalanan Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda Narköy’de farklı çalışmalar yapmaktadır.

Nar Eğitim olarak; orienteering (Yön Bulma) ve görevli grup çalışması gibi aktivitelerimizle hem keyifli vakit geçiriyor hem de takım içi iletişimin, yardımlaşmanın ve planlama-uygulama becerilerinin önemine vurgu yapıyor; aktiviteler sonrası yaptığımız geribildirimlerle deneyimlerimizi paylaşarak takım dinamikleri üzerinde çalışma fırsatı yakalıyoruz.

Rehberli orman yürüyüşü ve ormandan dersler sohbeti, tohum depomuz ve yetenek yönetimi, organik tarım alanları turu ve sürdürülebilir performans için çıkarımlar gibi farklı çalışmaların yer alabileceği liderlik eğitimlerimizde ise doğanın içinde doğadan öğrendiklerimizi kullanarak özgün ve doğal liderliği konuşuyoruz.

Farklı eğitimleri detaylı incelemek için www.naregitim.com sayfasına gidebilir, kurumunuza özel nasıl çalışmalar yapabileceğimiz üzerinde görüşmek isterseniz naregitim@naregitim.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.