Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Narköy’de kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda farklı eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Narköy’de peynir ve ekmek yapımından doğada farklı biçimlerde var olma yöntemlerine kadar geniş bir alanda eğitim ve atölye çalışmaları yürütülmektedir. Kendi grubunuzu oluşturarak eğitim ve atölyelerimiz için başvurmak ve ihtiyacınıza göre atölyeleri şekillendirmek mümkün. Narköy’de deneyimleyebileceğimiz farklı aktivite örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Doğada … Olmak

Genel Bilgi

Katılımcıların, doğa ve kendileri ile ilgili bireysel farkındalık geliştirmeleri, istem dışı doğada tek başına kalmaları durumunda ihtiyaç duyabilecekleri basit hayatta kalma tekniklerini öğrenmeleri ve uygulamaları, modern hayatın sunduğu konforları geride bırakarak iki gün ve bir gece Tabiat Ana’nın kucağında huzur ve dinginlik içinde ruhani bir yolculuk yapmaları, özellikle cumartesi akşamı kamp ateşinin başında hayatla ilgili tecrübeleri paylaşmaları amaçlanır.

Önemli Bilgiler

  • Maksimum Katılımcı Sayısı: 16
  • Süre: 1 gece doğada konaklamalı 2 gün
  • Hatırlatmalar: Yanınızda rahat kıyafetler, mevsimin gereklerine göre bere, eldiven ve kalın çoraplar, rahat yürüyüş ayakkabısı ve el feneri getirmenizi tavsiye ederiz.

Ekmek yapımı

Genel Bilgi

Organik sertifikalı buğdaylardan elde edilen unla farklı çeşitlerde ekmek yapmanın öğretildiği bir atölyedir.

Önemli Bilgiler

  • Maksimum katılımcı sayısı: 10
  • Atölye süresi : 1 gün
  • Hatırlatmalar: Ücrete yemek, bitki çayları, kurabiye vb. gibi kutulanmamış tüm ikramlarımız dahildir. Atölye, Yymekler ve konaklama ücretleri için lütfen arayınız ya da e-posta ile irtibata geçiniz.